Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Verslo vadybos fakultetas Studijos Nuotolinės studijos
Verslo vadybos fakultetas
Turite klausimų?
susisiekite jums patogiu būdu
Telefonas (8 5) 274 4888
El. paštas management@vgtu.lt

Nuotolinės studijos

Neturi galimybės kasdien važinėti į universitetą, gyveni užsienyje, dirbi ar tiesiog nenori niekur išeiti iš namų? Rinkis nuotolines studijas!
 
Galėsi studijuoti norimu tempu – kada nori ir kur tik nori! Savo dėstytojus sutiksi tiesioginėse vaizdo konferencijose iš universiteto. Jei tuo metu negalėsi būti prie kompiuterio – peržiūrėsi paskaitos vaizdo įrašą vėliau. Tiesiogiai kreiptis į dėstytojus galėsi elektroniniu paštu, telefonu ar net „Vidyo“ programa. Studijos vyksta modernioje ir visame pasaulyje populiarioje „Moodle“ programoje. Į VGTU turėsi atvykti tik laikyti egzamino, bet net ir čia galimos išimtys. Fakulteto vadovybei  leidus, egzaminą galėsi laikyti arčiausiai esančiame universitete ar egzaminų centre.
 
Baigęs nuotolines studijas gausi tokį patį diplomą, kokį ir studijavę įprastu būdu, bet būsi sutaupęs tiek laiko, tiek pinigų! Nuotoliniu būdu galima įgyti bakalauro ir magistro laipsnius.
 
Ištęstinės nuotolinės bakalauro studijos (išlyginamosios) Vilniuje
Įgiję vadybos ir verslo administravimo bakalauro kvalifikaciją asmenys gali dirbti administratoriumi įvairiose verslo organizavimo ir valdymo grandyse, kur vykdytų šiuolaikinio verslo ekonomines ir vadybines funkcijas įvairiuose verslo plėtros etapuose
Ištęstinės nuotolinės magistrantūros studijos
Magistras galės dirbti finansų ir investicijų valdymo analitiku ir konsultantu, vadovauti finansų, investicijų bei rizikos valdymo padaliniams verslo įmonėse ir viešojo valdymo institucijose, taip pat galės tęsti studijas doktorantūroje.
Ištęstinės nuotolinės magistrantūros studijos Vilniuje (anglų k.)
Master can work in international and national organizations as business management and development specialist, is able to carry out and apply independently scientific and applied researches.
DAUGIAU APIE NUOTOLINES STUDIJAS
Ar reikia atvykti į universitetą?
Nuotolinės studijos yra patogios ne tik dirbantiems ar užsienyje gyvenantiems asmenims, bet ir gyvenantiems kituose Lietuvos miestuose ir negalintiems ilgesniam laikui palikti šeimos, auginantiems mažamečius vaikus, dažnai keliaujantiems ar kitiems, negalintiems studijuoti įprastu būdu. Be to, tai padeda sutaupyti laiko ir pinigų, skirtų kelionėms iš namų į universitetą, sumažinti išlaidas gyvenamojo ploto nuomai, efektyviau organizuoti dienotvarkę, suderinti studijas su įprastiniu gyvenimo ritmu.
Nors paskaitos vyksta nuotoliniu būdu, tačiau visiškai aplenkti universiteto negalima. Studentai turi atvykti į universitetą per egzaminų sesiją (egzaminų sesijos trukmė – maždaug dvi savaitės), tačiau nesant galimybės, egzaminus galima laikyti nuotoliniu būdu.
 
Ar baigus nuotolines studijas įgytas diplomas skiriasi nuo kitą studijų formą pasirinkusių absolventų diplomų?
Baigus nuotolines studijas yra suteikiamas toks pats diplomas, kaip ir asmenims, pasirinkusiems nuolatines studijas ir kasdien lankiusiems paskaitas universitete.

Kodėl paranku rinktis nuotolines studijas VGTU?
Ilgametė patirtis, pažangiausios informacinės komunikavimo technologijos, populiariausia pasaulyje virtualaus mokymosi aplinka (Moodle sistema), geriausi dėstytojai – lemia tai, kad VGTU nuotolinės studijos yra išskirtinės, bet kartu prieinamos visiems ir visur.