Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Verslo vadybos fakultetas
Turite klausimų?
susisiekite jums patogiu būdu
Telefonas (8 5) 274 4888
El. paštas management@vgtu.lt

Apie studijas

 
Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) 1993 metais buvo vienas iš pirmųjų universitetų Lietuvoje pradėjęs naudoti verslo vadybos sąvoką ir pirmasis Lietuvoje įkūrė Verslo vadybos fakultetą (VVF). Šiuo metu fakulteto bendruomenė džiaugiasi padėjusi darbo rinkoje sėkmingai įsitvirtinti  22 absolventų laidoms.
 
Fakultetas ir toliau išlieka ryškiu lyderiu kitų fakultetų tarpe plėtojant tarptautinius ryšius, vykdant studentų bei akademinio personalo mobilumą. Organizuoja aukšto lygio tarptautines konferencijas pasižyminčias aktyviu užsienio mokslininkų dalyvavimu.
 
 
Šiuo metu fakultetas siūlo ekonomikos inžinerijos, finansų inžinerijos, verslo logistikos, verslo analitikos, organizacijų valdymo ir verslo vadybos studijų programas. Taip pat sėkmingai ruošia dviejų krypčių (ekonomikos ir vadybos) mokslų daktarus.
NORINTIEMS STUDIJUOTI
 
TARPDISCIPLINIŠKUMAS
 
Verslo vadybos fakultete skatinamas mokslo, techninės kūrybos, meno ir verslo bendradarbiavimas. Fakultetas-išskirtinis, nes čia studentai gauna ne tik profesines žinias, jie taip pat mokomi inžinerijos pagrindų. Toks specifinis išsilavinimas studentams atveria kur kas platesnes perspektyvas ne tik tradicinio verslo srityse, bet ir technologijų, mokslo, statybos organizacijose.
 
NAUJI DĖSTYMO METODAI
 
Fakultete visi dalykai organizuojami per virtualią studijų aplinką – „Moodle“. Studijų proceso metu siekiama, jog teorinės ir praktinės žinios būtų integruotos formuojant komandines užduotis, dalyvaujant tarptautiniuose projektuose, atliekant praktikas fakulteto partnerių organizacijose ir t.t.
 
TARPTAUTIŠKUMAS
 
Vadyboje, versle labai svarbu tarptautinė patirtis. Verslo vadybos fakulteto studentai turi galimybę pagrindinėse verslo vadybos studijose studijuoti anglų kalba, vykti studijuoti ir atlikti praktiką pagal ERASMUS tarptautinę studentų mainų programą. Taip pat organizuojamos tarptautinės savaitės, kurių metu VGTU studentams paskaitas veda lektoriai iš įvairių pasaulio universitetų.
Bendraukime Facebook'e
Naujausia informacija ir fakulteto pulsas, nuotraukos ir bendruomenė