Verslo vadybos fakultetas Urtės Radvilaitės daktaro disertacijos gynimas

Urtės Radvilaitės daktaro disertacijos gynimas

2017-01-12 14:00 val.
VGTU Senato posėdžių salėje (Saulėtekio al. 11, Vilnius)

bus ginama URTĖS RADVILAITĖS daktaro disertacija tema: „Sferinių harmonikų modeliai ir jų taikymas nesferinės formos dalelėms“ (technologijos mokslų sritis, mechanikos inžinerija – 09T).

Mokslinis vadovas
prof. habil. dr. Rimantas KAČIANAUSKAS (Vilniaus Gedimino technikos universitetas, mechanikos inžinerija – 09T).

Disertacijos gynimo taryba

Pirmininkas
prof. dr. Dalius MAŽEIKA (Vilniaus Gedimino technikos universitetas, mechanikos inžinerija – 09T).
Nariai:
prof. habil. dr. Gintautas DZEMYDA (Vilniaus universitetas, informatikos inžinerija – 07T),
doc. dr. Artūras KILIKEVIČIUS (Vilniaus Gedimino technikos universitetas, mechanikos inžinerija – 09T),
prof. habil. dr. Marek MOLENDA (Lenkijos mokslų akademijos agrofizikos institutas, mechanikos inžinerija – 09T),
prof. dr. Vytautas TURLA (Vilniaus Gedimino technikos universitetas, mechanikos inžinerija – 09T).

Daktaro disertaciją galima peržiūrėti interneto talpykloje ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto bibliotekoje.