Verslo vadybos fakultetas Tado Masiulionio daktaro disertacijos gynimas

Tado Masiulionio daktaro disertacijos gynimas

2017-06-19 14:00 val.
VGTU Senato posėdžių salėje (Saulėtekio al. 11, Vilnius)

Bus ginama Tado MASIULIONIO daktaro disertacija tema: „Automatizuota orlaivio pilotavimo vertinimo sistema“ (technologijos mokslų sritis, transporto inžinerija – 03T).

Mokslinis vadovas
prof. habil. dr. Jonas STANKŪNAS (Vilniaus Gedimino technikos universitetas, transporto inžinerija – 03T).

Disertacijos gynimo taryba

Pirmininkas
prof. habil. dr. Marijonas BOGDEVIČIUS (Vilniaus Gedimino technikos universitetas, transporto inžinerija – 03T).
Nariai:
doc. dr. Domantas BRUČAS (Vilniaus Gedimino technikos universitetas, matavimų inžinerija – 10T),
prof. habil. dr. Algimantas FEDARAVIČIUS (Kauno technologijos universitetas, transporto inžinerija – 03T),
dr. Jolanta JANUTĖNIENĖ (Klaipėdos universitetas, transporto inžinerija – 03T),
dr. Grzegorz KOPECKI (Žešuvo technologijos universitetas, Lenkija, transporto inžinerija – 03T).

Daktaro disertaciją galima peržiūrėti interneto talpykloje  ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto bibliotekoje.