Verslo vadybos fakultetas Lietuvos banko atstovų Dariaus Imbraso ir Virginijaus Rutkausko paskaita

Lietuvos banko atstovų Dariaus Imbraso ir Virginijaus Rutkausko paskaita

2017-12-07 14:30 val.
SRK-I 620 aud., Saulėtekio al. 11, Vilnius

Ekonomikos inžinerijos katedros kvietimu atvyksta ir paskaitą studentams skaitys Lietuvos banko atstovai: Darius Imbrasas (Lietuvos banko Ekonomikos departamento Makroekonomikos ir prognozavimo skyriaus vyresnysis ekonomistas) ir Virginijus Rutkauskas (Lietuvos banko Finansinio Stabilumo departamento Makroprudencinės analizės skyriaus vyriausiasis ekonomistas).

Paskaitos metu studentams bus pristatyta dabartinė Lietuvos ekonomikos raida ir perspektyvos (apimant darbo rinkos ir  infliacijos raidą) bei detaliau apžvelgti veiksniai, lemiantys Lietuvos ekonomikos augimą ateityje. Taip pat bus pateiktos makroprudencinės politikos priemonės, kurias taiko Lietuvos bankas, apžvelgti pagrindiniai rizikos šaltiniai tvariai finansų sistemos veiklai Lietuvoje.

Plačiau