Verslo vadybos fakultetas Lietuvių kalbos skyriaus seminaras apie svetimžodžius profesinėje kalboje

Lietuvių kalbos skyriaus seminaras apie svetimžodžius profesinėje kalboje

2017-12-08 11:00 val.
SRL I 621 a.

Šių metų gruodžio 8 d. 11.00–12.30 val. SRL I 621 a. vyks seminaras, skirtas Kūrybinių industrijų fakulteto Profesinės kalbos studijų centro Lietuvių kalbos skyriaus 2015–2017 m. vykdyto mokslinių tyrimų projekto „Svetimžodžių funkcionavimo profesinėje kalboje tyrimas“ rezultatams apibendrinti. Seminarą veda projekto vadovė doc. dr. Rasuolė Vladarskienė. Pagrindinį pranešimą skaito doc. dr. Angelė Kaulakienė. Diskusijose dalyvauja Lietuvių kalbos instituto, Valstybinės lietuvių kalbos komisijos, leidyklos „Technika“ atstovai.

Projektą finansavo Valstybinė lietuvių kalbos komisija pagal Lietuvių bendrinės kalbos, tarmių ir kitų kalbos atmainų funkcionavimo ir kaitos tyrimų 2011–2020 m. programą.