Verslo vadybos fakultetas Evaldo Zdancevičiaus daktaro disertacijos gynimas

Evaldo Zdancevičiaus daktaro disertacijos gynimas

2017-01-13 09:00 val.
VGTU Senato posėdžių salėje (Saulėtekio al. 11, Vilnius)

bus ginama EVALDO ZDANCEVIČIAUS daktaro disertacija tema: „Dalelių kontakto klampiatampraus slopinimo modelių tyrimas“ (technologijos mokslų sritis, mechanikos inžinerija – 09T).

Moksliniai vadovai
dr. Darius ZABULIONIS (Vilniaus Gedimino technikos universitetas, mechanikos inžinerija – 09T) (2014–2016),
dr. Darius MARKAUSKAS (Vilniaus Gedimino technikos universitetas, mechanikos inžinerija – 09T) (2012–2014).

Disertacijos gynimo taryba

Pirmininkas
prof. dr. Vytautas TURLA (Vilniaus Gedimino technikos universitetas, mechanikos inžinerija – 09T).
Nariai:
prof. habil. dr. Rimantas BARAUSKAS (Kauno technologijos universitetas, mechanikos inžinerija – 09T),
doc. dr. Artūras KILIKEVIČIUS (Vilniaus Gedimino technikos universitetas, mechanikos inžinerija – 09T),
prof. habil. dr. Genadijus KULVIETIS (Vilniaus Gedimino technikos universitetas, mechanikos inžinerija – 09T),
prof. habil. dr. Marek MOLENDA (Lenkijos mokslų akademijos agrofizikos institutas, mechanikos inžinerija – 09T).

Daktaro disertaciją galima peržiūrėti interneto talpykloje ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto bibliotekoje.