Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė

Konferencijos

Verslo vadybos fakultetas periodiškai organizuoja šias konferencijas:
Tarptautinė mokslinė konferencija
"Contemporary Issues in Business, Management and Education"
 
 
Kas antraisiais metais gegužės mėnesį Verslo vadybos fakultetas organizuoja tarptautinę mokslinę konferenciją “Šiuolaikinės verslo, vadybos ir studijų problemos”. Konferencija pritraukia dalyvius iš įvairiausių pasaulio šalių: Suomijos, Estijos, Graikijos, Ukrainos, Čekijos Respublikos, Moldovos, Turkijos ir kt.
 
Lietuvių ir užsienio mokslininkų recenzuoti konferencijos straipsniai yra pateikiami laisvos prieigos konferencijos pranešimo medžiagoje su ISSN ir DOI numeriais.
 
Maloniai visus kviečiame dalyvauti Verslo vadybos fakulteto organizuojamoje konferencijoje ir tiesti savo mokslinį kelią!
 
Tarptautinė mokslinė konferencija 
"Business and Management"
 
 
Kas antraisiais metais gegužės mėnesį Verslo vadybos fakultetas organizuoja tarptautinę mokslinę konferenciją “Verslas ir vadyba”. Konferencija pritraukia dalyvius iš įvairiausių pasaulio šalių: Vokietijos, Latvijos, Lenkijos, Italijos, Čekijos respublikos, Kinijos, Ispanijos, Portugalijos, Estijos, Slovėnijos, Serbijos ir kt. Visi konferencijos straipsniai yra recenzuojami lietuvių ir užsienio mokslininkų.
 
Tarptautinio mokslinio komiteto atrinkti straipsniai yra spausdinami konferencijos leidinyje ir teikiami įtraukti į “ISI Web of Science" duomenų bazę.
 
Maloniai visus kviečiame dalyvauti šioje Verslo vadybos fakulteto organizuojamoje konferencijoje ir kurti savo mokslinę svajonę!
 
Lietuvos jaunųjų mokslininkų konferencija
"Mokslas - Lietuvos ateitis. Verslas XXI amžiuje"
 
 
Kiekvienais metais vasario mėnesį Verslo vadybos fakultetas, siekdamas pritraukti mokslo keliu eiti kuo daugiau jaunųjų mokslininkų, organizuoja konferenciją “Verslas XXI amžiuje”. Charizmatiški ir įdomūs konferencijos plenarinio posėdžio pranešėjai pristato savo sėkmės istorijas, pasidalina mokslo teikiamais privalumais ir galimybėmis, taip siekiant įskiepyti ir akademinei bendruomenei nenustygstamą norą tobulėti.
 
Recenzuoti mokslinio komiteto atrinkti straipsniai yra spausdinami žurnale “Mokslas – Lietuvos ateitis”. Likusieji geriausi straipsniai skelbiami konferencijos sistemoje laisvos prieigos (Open Access) protokolu su eISSN numeriu.
 
Maloniai kviečiame visus dalyvauti ir pradėti eiti tikruoju, niekuomet neleidžiančiu paklysti – mokslo keliu!
 
Konferencijų tematika: verslas, vadyba, ekonomika, studijos. Kviečiame dalyvauti mokslininkus, tyrėjus, praktikus ir dalintis savo vykdomų tyrimų rezultatais.

Daugiau informacijos apie konferencijas teikia mokslo prodekanė dr. Viktorija Skvarciany, tel. 8 5 2744885, el. p. viktorija.skvarciany@vgtu.lt
  • Puslapio administratoriai:
  • Indrė Slavinskienė
  • Indrė Radvilaitė
  • Renata Činčikaitė
  • Agnė Vaiciukevičiūtė
  • Akvilė Tuzikaitė
  • Živilė Sadauskaitė
  • Indrė Mitrulevičiūtė
  • Justė Kareivaitė