Verslo vadybos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Vieša Neringos Petrauskaitės paskaita "Pozicionavimo strategija: praktinės dirbtuvės"

2017-10-09

Š. m. spalio mėn. 10 d. 10.20 val. SRK-I 624 aud. vyks vieša Neringos Petrauskaitės paskaita "Pozicionavimo strategija: praktinės dirbtuvės".

Neringa Petrauskaitė yra strateginio marketingo, komunikacijos ir ženklodaros agentūros „We Are Marketing“ bendraįsteigėja. Ji turi daugiau nei 10 metų patirtį komunikacijos ir marketingo srityje, iš kurių 7 metus įgijo advokatų kontoroje SORAINEN, kur pastaruosius keletą metų užėmė Verslo plėtros ir rinkodaros vadovo Lietuvoje pareigas.

Neringos patirtis apima strateginių, taktinių ir veiksmų planų rengimą bei įgyvendinimą, taip pat veiklas ir atsakomybes santykių su klientais valdymo projektuose, pardavimų plėtojimo srityje, įgyvendinant integruotą marketingo komunikaciją, renginių marketingą, prekės ženklo vystymą ir kt. susijusiose marketingo, pardavimų ir komunikacijos srityse. Jos klientų tarpe – tarptautinės įmonės ir vietos rinkos žaidėjai, įskaitant Klaipėdos laisvąją ekonominę zoną, didžiausią advokatų kontorą Baltijos šalyse, „Citadele“ bankas ir daugelis kitų.