Verslo vadybos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Vieša Kristinos Baliūnaitės paskaita "The Establishment of Legal Entities in Lithuania"

2017-10-03

Š. m. spalio mėn. 5 d.  kviestinė viešnia Kristina Baliūnaitė skaitys paskaitą tema "The Establishment of Legal Entities in Lithuania".

K. Baliūnaitė pristatys juridinių asmenų steigimo Lietuvoje ypatumus. Plačiau bus nagrinėjami uždarų ir atvirų akcinių bendrovių, mažųjų bendrijų ir individualių įmonių steigimo klausimai: kiekvienos teisinės formos privalumai ir trūkumai, pagrindiniai įmonių steigimo žingsniai. Taip pat bus trumpai pristatyta individuali veikla, veikiant pagal verslo liudijimą ar individualios veiklos pažymėjimą, kuri irgi yra populiari Lietuvoje.

Paskaita vyks anglų kalba.

Paskaitos moderatorė – prof. Ilona Skačkauskienė.