Verslo vadybos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija VGTU bendruomenė paminėjo „QS World University Rankings by Subject 2017“ pasiekimus

2017-03-14
Kovo 8 dieną „QS World University Rankings by Subject 2017“ paskelbė, jog VGTU Verslo vadybos fakultetas vienintelis Lietuvoje Verslo ir vadybos studijų (Business & Management Studies) kryptyje užima 201–250 vietą bei Ekonomikos ir ekonometrijos (Economics & Econometrics) kryptyje – 301–350 vietą tarp pasaulio universitetų. Šia proga kovo 9 dieną pakvietėme visus bendruomenės narius kartu pasidžiaugti pasiekimais.

„QS World University Rankings by Subject 2017“ vertina aukštąsias mokyklas pagal skirtingas mokslo ir studijų kryptis. Šiemet į QS reitingą pateko tik trys Lietuvos universitetai, kurie reitinguoti 6-iose kryptyse, VGTU – vienintelis Lietuvos universitetas reitinguotas net 4 iš jų. VGTU statybos inžinerijos ir statinių konstrukcijų (Engineering – Civil & Structural) kryptyse užima 101–150 vietą, 101–150 vietoje yra ir architektūros bei užstatytos aplinkos (Architecture / Built Environment ) kryptyje. Į reitingą taip pat patekęs VU reitinguotas lingvistikos (Linguistics) kryptyje (201–250 vieta) bei fizikos ir astronomijos (Physics & Astronomy) srityse – 251–300 vietos.

Šis milžiniškas įvertinimas yra mūsų visų darbo rezultatas. Esame pirmi Lietuvoje šiose studijų srityse bei esame aukštai įvertinti ir vienų iš prestižiškiausių tarptautinių reitingų kontekste. Dėkojame visiems!