Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Verslo vadybos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija VGTU apdovanoti tarptautinės KINGS olimpiados nugalėtojai

VGTU apdovanoti tarptautinės KINGS olimpiados nugalėtojai

2017-06-09
VGTU apdovanoti tarptautinės KINGS olimpiados nugalėtojai
Gegužės mėnesį Vilniaus Gedimino technikos universitete vyko tarptautinės Kings olimpiados pavasario semestro nugalėtojų apdovanojimų ceremonija. Tarptautinė KINGS olimpiados komanda – jauna, veržli ir nuolat tobulėjanti bendruomenė, jungianti net  4 šalis: Lietuvą, Lenkiją, Estiją bei Gruziją. 
 
Kings šeima vienija daugiau nei 300 000 anglų kalbos žinovų bei matematikos mylėtojų, siekiančių stebėti savo mokymosi rodiklius, džiaugtis intelektualių bendraamžių atmosfera ir draugiškai varžytis matemikos bei anglų kalbos žinių ringuose. Pagrindinis olimpiados tikslas – realizuoti novatorišką ir unikalią viziją, siekiančią ugdyti motyvuotą mokytis, iššūkių nebijančią ir sistemingai pažangos siekiančią jaunąją kartą. Jauni ir motyvuoti, laužantys kalbos ir logikos berjerus – tai kingsiečiai!

Pavasario semestras KINGS komandai atnešė daugybė permainų, pateisinusių gausybę lūkesčių ir įkvėpė motyvacijos išsikelti dar didesnius tikslus! Šį sezoną  KINGS komanda pradėjo lankydama ir sveikindama mokinius, dalyvavusius olimpiadoje dar rudenį. Dvi savaites 3 VGTU Verslo vadybos fakulteto (VVF) studentų padedama komanda keliavo per Lietuvos mokyklas ir aplankė jų net 327! Baigus didžiulį turą po Lietuvą, rimtai pradėta ruoštis olimpiadoms, kadangi šį semestrą prie miestų, kuriuose vyksta olimpiados prisidėjo dar keturi nauji centrai.  Matematikos bei anglų kalbos olimpiados buvo organizuojamos net dešimtyje Lietuvos miestų: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Mažeikiuose, Utenoje, Marijampolėje ir Utenoje. Nepaisant to, į šiuos miestus spręsti olimpiados užduočių atvyksta mokiniai net 37 mažesnių miestelių.

Bendradarbiaudama su įvairiausiomis mokyklomis (tiek miesto, tiek apylinkių),  KINGS komanda suorganizavo 42 renginius, iš kurių kvalifikaciniame etape dalyvavo 5879 mokiniai, o finale net 2593! Didelis finalistų skaičius įrodo, jog kingsiečiai – akademiškai ir intelektualiai stipri bendruomenė, kurioje laimėtojai turėjo įveikti ilgą ir klaidinantį užduočių ruožą, kad pelnytų sąvąjį prizą. Apdovanojimuose Kings vadovė Lietuvoje Patricija Kalkytė kartu su VGTU Verslo vadybos fakulteto prodekane Agne Vaiciukevičiūte spaudė rankas ir įteikė didžiuosius olimpiados prizus – planšetinius kompiuterius, veiksmo kameras ir išmaniuosius laikrodžius – iš viso 61-am finalistui. Kiekvienas kingsietis – komandos pasiekimas, paskata ir motyvacijos šaltinis, suteikiantis jėgų tobulinti olimpiadą ir tobulėti jos organizatoriams!

Vilniaus kingsiečiai antrais namais gali vadinti VGTU, kuriame olimpiados vyksta jau trečius metus iš eilės, o bendradarbiavimas su Verslo vadybos fakultetu ir toliau tęsiasi. KINGS organizatoriai džiaugiasi sėkmingai pasibaigusiu KINGS pavasario semestru, mokinių pasiekimais ir nuolatiniu bendruomenės augimu ir pažanga.
 
 
 
  • Puslapio administratoriai:
  • Indrė Slavinskienė
  • Indrė Radvilaitė
  • Renata Činčikaitė
  • Agnė Vaiciukevičiūtė
  • Akvilė Tuzikaitė
  • Živilė Sadauskaitė
  • Indrė Mitrulevičiūtė
  • Justė Kareivaitė