Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Verslo vadybos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Verslo technologijų ir verslininkystės katedros dėstytojos dalyvavo COST veikloje

Verslo technologijų ir verslininkystės katedros dėstytojos dalyvavo COST veikloje

2017-07-11
Verslo technologijų ir verslininkystės katedros dėstytojos dalyvavo COST veikloje
 
Š. m. liepos mėn. 37 dienomis Verslo technologijų ir verslininkystės katedros dėstytojos doc. dr. Aurelija Burinskienė ir dr. Jolanta Sabaitytė dalyvavo COST veikloje „Vaistų stoka pacientams“ (COST vykdomos Veiklos CA15105 tikslu), skirtos spręsti farmacijos tiekimo grandines klausimus (Portalegre politechnikos institute, Portugalija). Šios veiklos metu, kartu su atstovais iš Šveicarijos, Belgijos, Portugalijos, Malaizijos, Italijos, Airijos, Anglijos ir Lenkijos, dalyviai nagrinėjo klausimus, susijusius su farmacijos tiekimo grandine, Europos vaistų trūkumu pacientams ir šio trūkumo mažinimu.
 
Mokslininkai ir praktikai iš Berno universiteto Šveicarijoje, Leveno katalikiškojo universiteto, Neapolio Frederiko II universiteto Italijoje, Šefildo universiteto Jungtinėje Karalystėje, IBM atstovų įmonės Portugalijoje skaitė pranešimus, pristatė vykdomus tyrimus ir informacinių technologijų įrankius problemoms nagrinėti ir spręsti. Taip pat vyko susitikimas su Castelo de Vide meru Antonio Pita. Susitikime taip pat dalyvavo atstovas iš E.I.P.G. - Europos asociacijos, atstovaujančios nacionalines, profesines organizacijas, vienijančias farmacijos vaistininkus arba giminingas pramonės šakas; įvardintos organizacijos įsteigtos Europos Sąjungos valstybėse narėse arba Europos ekonominės erdvės arba Europos šalių, abipusio pripažinimo susitarimu su Europos Sąjungos reikalavimų laikymosi kontroliuojančiomis ir reguliuojančiomis institucijomis.
 
Vizitas padidino žinias apie farmacijos kritinius produktus, vaistų tiekimo grandinės ypatumus bei informacinių technologijų įrankius, skirtus spręsti panašaus pobūdžio klausimus.
 
Specialiojoje veiklos sesijoje doc. dr. Aurelija Burinskienė skaitė pranešimą tema Elektroniniai dokumentai ir panaudojimo perspektyvos farmacijos tiekimo grandinėje, dr. Jolanta Sabaitytė skaitė pranešimą tema Efektyvi komunikacija farmacijos klientams panaudojant e-įrankius. Viešnagės Portugalijoje metu aptartos bendradarbiavimo galimybės su prof. Giuseppe Bruno (University of Naples “Federico II, Italija), Joao Roque (AbbVie, Portugalija), dr. Tomasz Bochenek (Jagiellonian University, Lenkija), dr. Andrea Genovese (Logistics and Supply Chain Management Research Centre Management School, The University of Sheffield, Jungtinė Karalystė)  ir kitų universitetų atstovais.
  • Puslapio administratoriai:
  • Indrė Slavinskienė
  • Indrė Radvilaitė
  • Renata Činčikaitė
  • Agnė Vaiciukevičiūtė
  • Akvilė Tuzikaitė
  • Živilė Sadauskaitė
  • Indrė Mitrulevičiūtė
  • Justė Kareivaitė