Verslo vadybos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija „Verslo angelų fondo I" partnerio Arvydo Strumskio vieša paskaita

„Verslo angelų fondo I" partnerio Arvydo Strumskio vieša paskaita

2017-10-02
„Verslo angelų fondo I" partnerio Arvydo Strumskio vieša paskaita
Verslo technologijų ir verslininkystės katedros kvietimu atvyksta „Verslo angelų fondo I" partneris Arvydas Strumskis, kuris š. m. spalio mėn. 5 d. 14:30 val. Linkmenų Fabrike 7 aud. (Linkmenų g. 28) skaitys viešą paskaitą tema „Rizikos kapitalo fondai ir investicijos. Verslo projekto sudedamųjų dalių apžvalga“ ir supažindins studentus su rizikos kapitalo fondais ir investicijomis.

Verslo angelų fondas — tai rizikos kapitalo fondas, investuojantis kartu su Verslo angelu, padedantis verslams net tik tiesioginėmis investicijomis, bet ir atnešantis atitinkamas kompetencijas. Fondo sėkmingai įgyvendintos investicijos skaičiuojamos dešimtimis. Investavimo taikiniai – smulkios ir vidutinio dydžio bendrovės. Fondas investuoja kartu su Verslo Angelu. Verslo Angelas – tai bendrovė arba privatus asmuo, pasirengęs investuoti į pasirinktą bendrovę dalį savo kapitalo ir su šios bendrovės vadovais dalintis asmenine verslo patirtimi.

Paskaita asmenims, kurie nežino, kaip pritraukiamas kapitalas, kur jo ieškoma ir kaip jam pasiruošiama, – geriausia patirtis iš kasdien tai dirbančio lūpų.

Moderatorius – Verslo technologijų ir verslininkystės katedros lektorius Skirmantas Maulevičius.