Verslo vadybos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija UAB Ebusol („Fortis-Solutions“) atstovo Vyginto Šivicko paskaita „Projektų vadyba logistikoje“

2017-10-02

Verslo technologijų katedros kvietimu atvyksta Europos logistikos asociacijos sertifikuotas srautų vadybos  ekspertas Vygintas Šivickas iš "Fortis-Solutions" verslo konsultantų komandos, kuris š. m. spalio mėn. 5 d. 14:30 val. SRK-I 704 aud. supažindins verslo logistikos pirmo ir ketvirto kurso studentus su projektų valdymui skirtais sprendimais bei ves praktines užduotis.

UAB "Fortis Solutions" veda mokymus organizacijų logistikos srautų planavimo, verslo logistikos palaikymo, tobulinimo sprendimų formavimo temomis. UAB „Fortis Solutions" Verslo konsultantas Vygintas Šivickas yra sukaupęs įvairiapusę patirtį verslo logistikos srityje, konkrečiai taikant verslo sprendimus, diegiant Lean, tobulinant atsargų ir logistikos srautų valdymą.

Užsiėmimas studentams ir dėstytojams, kurie nori sužinoti apie projektų valdymui skirtus įrankius bei atlikti praktines užduotis:
  • analizuojant projektų valdymo kokybę verslo sistemose (įmonėse)
  • vertinant projektų valdymo kokybės įtaką įmonės finansiniams veiklos rezultatams
  • modeliuojant pokyčius įmonės finansiniuose veiklos rezultatuose, tobulinant projektų valdymo strategijas, procesus bei įrankius

Moderatorius – verslo technologijų ir verslininkystės katedros docentė dr. Aurelija Burinskienė.