Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Verslo vadybos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Tarptautinės kokybės vadybos olimpiados finalistai – VVF studentai

Tarptautinės kokybės vadybos olimpiados finalistai – VVF studentai

2017-06-01
Tarptautinės kokybės vadybos olimpiados finalistai – VVF studentai
Išlaikant geras tradicijas, šiemet, kaip ir pernai, gegužės 16 d. vyko Tarptautinio projekto „Youth Creative Movement „QUALITY RELAY RACE“ IV-oji tarptautinė kokybės vadybos olimpiada jaunimui 2017.
 
Olimpiados organizatoriai: Lietuvoje – Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacija, užsienyje: Organizacinis komitetas - Tarptautinė kokybės profesionalų gildija. Olimpiados tikslas – paskatinti jaunimą (18-35 metų) taikyti verslo tobulumo ir kokybės vadybos žinias praktikoje. Dalyvavimas olimpiadoje buvo organizuojamas nuotoliniu būdu, naudojant testus, užduotys pateikiamos pasirinktinai anglų ir/arba rusų kalbomis.

Olimpiadoje dalyvavo 39 VVF trečiakursiai studentai. Sulaukus rezultatų galime pasidžiaugti, kad trys iš dvidešimties, varžęsi „Management Practices and Methods“ kategorijoje, tapo finalistais (surinko 60 – 69 % balų), tai: Ivona Jasovičiūtė (VLf-14/2), Edita Lileikytė ir Viačeslav Venskutonis (VLf-14/1). Jie gavo nacionalinius diplomus,  patvirtinančius jų dalyvavimą bei įgytas žinias, taip pat Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacijos išrašytas rekomendacijas, kurias bus galima naudoti bendraujant su potencialiais darbdaviais.
 
Pažymėjimus savo parašais patvirtino LKVA prezidentas, Tarptautinės Kokybės profesionalų gildijos ir tarptautinės olimpiados žiuri komisijos pirmininkas prof. dr. Daliaus Serafinas bei prof. dr. P. Kalyta – Tarptautinės olimpiados Komiteto pirmininkas ir CEEC Quality Leaders Club prezidentas.

Sveikiname ir „Quality Management System“ kategorijoje savo jėgas išbandžiusius studentus. Iš 19-os gerai įvertinti: VLf-14/1 gr. studentės: Giedrė Beržinskaitė, Gedvilė Kvietkauskaitė, Greta Rutkauskaitė, Paulina Tamašauskaitė ir VLf-14/2 gr. stud. Rimantas Kuodis.

Sveikiname visus ir linkime geros kloties gilinant savo žinias ateityje!
 
  • Puslapio administratoriai:
  • Indrė Slavinskienė
  • Indrė Radvilaitė
  • Renata Činčikaitė
  • Agnė Vaiciukevičiūtė
  • Akvilė Tuzikaitė
  • Živilė Sadauskaitė
  • Indrė Mitrulevičiūtė
  • Justė Kareivaitė