Verslo vadybos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Studentų konkursas STEKAS PLIUS'2018 , skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečiui

2018-01-04

Garbingo atkurtos Lietuvos Valstybės šimtmečio paminėjimo proga STEKAS organizuoja Lietuvos mokymo įstaigų studentų konkursą STEKAS PLIUS‘2018 .

Dalyvauti konkurse pakviestos 25 mokymo įstaigos.

1998 metais STEK AS pradėjo vykdyti paramos Lietuvos mokymo įstaigoms programą. Tuomet ir įvyko pirmasis respublikinis studentų konkursas, kuriame didelis studentų būrys demonstravo savo žinias ir gebėjimus.

Tikimasi, kad prieš 20 metų pradėtas ir toliau tęsiamas studentų konkursas bus prasmingo bendradarbiavimo rezultatas, skirtas Lietuvai garbingo jubiliejaus proga.