Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Verslo vadybos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Skelbiama studentų atranka studijoms Kyungpook nacionaliniame universitete

Skelbiama studentų atranka studijoms Kyungpook nacionaliniame universitete

2018-04-13
Skelbiama studentų atranka studijoms Kyungpook nacionaliniame universitete

2018 m. kovo 21 dieną Vilniaus Gedimino technikos universiteto Ekonomikos Inžinerijos katedra pasirašė dvigubo diplomo sutartį su Kyungpook Nacionalinio Universiteto (P. Korėja) Ekonomikos ir prekybos mokykla. Studentai, norintys įgyti šį diplomą turės ne mažiau nei du semestrus praleisti partnerinėje institucijoje. Studijos KNU yra itin populiarios tarp VGTU studentų dėl aukštos kokybės bei programų suderinamumo.

VGTU bendradarbiauja su KNU nuo 2013 m., kai buvo pasirašyta neterminuota dvišalio bendradarbiavimo sutartis, o nuo 2015 m. pasirašius Erasmus +  tarpinstitucinę sutartį yra 100% įgyvendinami studentų mainai.

Kviečiame teikti paraiškas studijoms į Kyungpook nacionalinį universitetą, Pietų Korėjoje 2018-2019 mokslo metams, pagal dvigubo diplomo sutartį!

Ekonomikos inžinerijos studijų programos Tarptautinių ekonominių ryšių specializacijos studentus kviečiame dalyvauti atrankoje ir vykti metų studijoms arba studijoms ir baigiamojo darbo rašymui į Kyungpook nacionalinį universitetą, gaunant 3500 EUR stipendiją 2018–2019 m. m. rudens ir pavasario semestrų metu*.

*Stipendija dalinai padengia kelionės, draudimo, vizos išlaidas, todėl rekomenduojama turėti papildomą finansavimo šaltinį padengti gyvenimo išlaidoms svečioje šalyje. Stipendija bus mokama dviem dalimis (2500 EUR prieš išvykstant, 1000 EUR sėkmingai pabaigus rudens semestro studijas).
 

Atrankoje gali dalyvauti III kurso Ekonomikos inžinerijos studijų programos Tarptautinių ekonominių ryšių specializacijos ir šią specializaciją pasirinkusieji II kurso studentai. Baigę vienerių metų studijas, studentai kartu su VGTU socialinių mokslų diplomu gaus ir KNU ekonomikos mokslų diplomą.

DĖMESIO! Paraiškas gali teikti studentai, anksčiau jau dalyvavę Erasmus+ programoje.
Elektroninė registracija vyksta iki balandžio 18 d.
 
Paraiškos teikimas: 
 
Atrankos kriterijai:
 • aukščiausias sesijos rezultatų svertinis vidurkis - ne mažiau 7;
 • motyvacija;
 • užsienio kalbos žinios;
 • nėra ankstesnių semestrų įsiskolinimų;
 • nėra VGTU akademinės tvarkos pažeidimų.

 
Pasidomėkite, kaip sekėsi kolegoms, kurie jau dalyvavo studijų mainuose pagal dvišales sutartis: studentų sėkmės istorijos.

  
Iškilus klausimams galite kreiptis:

Indrė Radvilaitė, tel.: +370 5 274 4889, el. paštas: indre.radvilaite@vgtu.lt

Lina Pavasarytė, tel.: +370 5 274 4957, el. paštas: lina.pavasaryte@vgtu.lt
Studentų konsultacijų valandos: I–IV 13:00–15:00, V  9:00–11:00
 
URD kontaktai: Tel: 8 (5) 274 4957, el. paštas: urd@vgtu.lt; Facebook: VGTU International Relations Office
Studijų dalykų atitikimo sąrašas.
 
Dėl konkrečių klausimų, susijusių su studijų dalykų pasirinkimu, konsultuotis su programos vadove prof. dr. Daiva Jurevičiene.


Dvigubo diplomo studijos turi daug privalumų, tačiau ryškiausi iš jų yra dviejų skirtingų šalių aukštojo mokslo diplomų per tą patį studijų laikotarpį įgijimas, galimybės dirbti su geriausiais tarptautinę patirtį turinčiais dėstytojais, patirti skirtingą dėstymo metodiką  bei galimybė perimti  kelių šalių ir aukštųjų mokyklų geriausią patirtį, įgyti konkurencinį pranašumą. Be viso to, studentas supranta socialinius bei ekonominius skirtumus, įgyja tarpkultūrinės patirties, kas suteikia galimybių įsitvirtinti darbo rinkoje.

Korėjos Respublika yra įtraukta į 2017 m. EK bendradarbiavimo mokslo ir technologijų srityje planą (angl. Roadmap for EU – Republic of Korea S&T cooperation) kaip aukštų technologijų šalis, pasižyminti ypatingu ekonominiu augimu ir globalia integracija. Korėja – viena iš šalių, dalyvaujančių Azijos ir Europos susitikimo (angl. Asia-Europe Meeting, ASEM) formatu bendradarbiaujančiame tarpvyriausybiniame tinkle, kurio tikslas skatinti dialogą bei bendradarbiavimą tarp Azijos ir Europos. 
  • Puslapio administratoriai:
  • Indrė Slavinskienė
  • Indrė Radvilaitė
  • Renata Činčikaitė
  • Agnė Vaiciukevičiūtė
  • Akvilė Tuzikaitė
  • Živilė Sadauskaitė
  • Indrė Mitrulevičiūtė
  • Justė Kareivaitė