Verslo vadybos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Š. m. gruodžio mėn. 5 d. paskaita tema „Lyderystė „be antpečių“. Kaip būti geriausiu savo srityje"

2017-11-30
Š. m. gruodžio 5 d. 12.10 val. SRK-I 716 aud. Vadybos katedros kvietimu paskaitą tema „Lyderystė „be antpečių“. Kaip būti geriausiu savo srityje.“ skaitys Lina Pivoriūtė-Palubinskienė, Danske Bank Globalių Paslaugų centro Vertybinių popierių aptarnavimo padalinio Vyresnioji komandos vadovė.

„Danske Bank“
 yra Šiaurės Europos regiono bankas, veikiantis 15-oje šalių ir aptarnaujantis 3,5 milijono privačių, verslo ir institucinių klientų. Pagrindinė „Danske Bank“ būstinė yra Kopenhagoje.
„Danske Bank“ Lietuvoje, kaip „Danske Bank“ Grupės dalis veikia nuo 2008 metų ir aptarnauja verslo ir privačios bankininkystės klientus.
2012 metais Lietuvoje įkurtas „Danske Bank“ Globalių paslaugų centras (GSL) yra strateginis „Danske Bank“ Grupės finansinių operacijų ir nebankinių paslaugų centras.
Šiuo metu GSL dirba apie 1100 darbuotojų, kuriančių vertę „Danske Bank“ klientams net 15-oje šalių.

Paskaita skirta visiems siekiantiems profesionalumo ir norintiems ugdyti lyderystės gebėjimus.

Moderatorė  – Vadybos katedros lektorė dr. Liudmila Lobanova.