Verslo vadybos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Š. m. gruodžio 6 d. Europos Komisijos Konkurencijos generalinio direktorato teisininkės vieša paskaita

2017-12-05

Š. m. gruodžio mėn. 6 d. 12.10 val. SRK-I 210 aud. Teisės katedros kvietimu atvyksta Europos Komisijos Konkurencijos generalinio direktorato teisininkė Lina Jankūnė, kuri skaitys paskaitą tema "ES konkurencijos teisė. Ką būtina žinoti verslininkui". Studentai bus supažindinti su ES konkurencijos teise.

Europos Komisijos Konkurencijos generalinis direktoratas drauge su nacionalinėmis konkurencijos institucijomis tiesiogiai užtikrina ES konkurencijos taisyklių vykdymą.

Dešimties metų patirtį Europos Komisijos Konkurencijos generaliniame direktorate turinti L. Jankūnė apžvelgs pagrindines ES konkurencijos teisės nuostatas, būtinas žinoti kiekvienam verslininkui.

Paskaita asmenims, kuriems įdomu, kokios taisyklės taikomos šiuolaikiniam verslui.

Moderatorius – Teisės katedros dėstytoja Renata Cibulskienė.