Verslo vadybos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Š. m. gruodžio 4 d. vyks vieša Lauryno Braškaus paskaita tema „Startuolių komandos formavimas ir lyderystė“

2017-11-30

Š. m. gruodžio mėn. 4 d. 16.20 val. SKR-I 623 „Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko“ inovacijų konsultantas-ekspertas Laurynas Braškus skaitys paskaitą tema „Startuolių komandos formavimas ir lyderystė“.

Laurynas Braškus turi daugiau nei 10 metų patirties konsultuojant jaunimą, jų grupes ir startuolių komandas tokiais klausimais kaip: verslo modelių kūrimas, inovacijų modeliai, tyrimų ir produktų vystymas, finansavimo šaltiniai ir partnerystė su įvairiomis organizacijomis.
Savo pranešime Laurynas ketina pristatyti įdomias startuolių verslo pradžios istorijas, pateiks sėkmės pavyzdžius, pristatys komandų praktinę patirtį verslui charakteringoje atmosferoje. Inovacijų konsultantas paaiškins, kodėl daugelis idėjų žlunga jų įgyvendinimo etape, ir kodėl pirmasis startuolio „paleidimas“ dažnu atveju yra skirtas žlugti. Kodėl yra labai svarbios, ir net būtinos nesėkmės kaip įmanoma anksčiau, ir kokia patirtis yra būtina naujam kuriamam verslui.

Pranešimo turinys yra aktualus pradedantiesiems kūrėjams, jauniesiems verslams „start-up“, idėjų įgyvendintojams, inovatoriams, mentoriams, entrepreneriams, ir tiesiog tiems, kurie domisi verslo kūrimu, projektų valdymu ir jų vertinimu.

Moderatorė - Verslo technologijų ir verslininkystės katedros lektorė Lidija Kraujalienė.