Verslo vadybos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Priėmimas į aukštesniuosius kursus

Priėmimas į aukštesniuosius kursus

2018-01-11
Priėmimas į aukštesniuosius kursus

2018 m. sausio mėn. 11 d. 13:00 val., Verslo vadybos fakultete (Saulėtekio rūmai, I korpusas, 618 kab. (dekanatas, Saulėtekio al. 11), tel. (8 5) 274 4888) vyks studentų priėmimas į aukštesnįjį kursą.

Asmenys, pageidaujantys tęsti studijas aukštesniame kurse, ne vėliau kaip 1 savaitė iki paskelbtos datos turi pateikti fakulteto dekanei:
  • prašymą rektoriaus vardu;
  • fakultete užpildytą stojančiojo anketą;
  • visų baigtų universitetinių, neuniversitetinių studijų diplomų ir jų priedų ar priedėlių notaro arba VGTU vadovo įgalioto asmens Stojančiųjų priėmimo ir informavimo centre patvirtintus nuorašus arba studijų (akademinę) pažymą;
  • brandos atestatą ir jo priedą;
  • vieną nuotrauką;
  • paso arba asmens tapatybės kortelės kopiją.
Studentai, įstoję į aukštesnį kursą, studijų programos skirtumus privalo išsilaikyti iki sesijos pradžios.

Dėl detalesnės informacijos kviečiame kreiptis į fakulteto dekanatą:
Saulėtekio rūmai, I korpusas, 614 kab., tel. (8 5) 274 4889.