Verslo vadybos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Prasideda prašymų pildymas socialinei stipendijai gauti

Prasideda prašymų pildymas socialinei stipendijai gauti

2018-01-19
Prasideda prašymų pildymas socialinei stipendijai gauti
Nuo 2018 m. sausio 20 d. prasideda prašymų pildymas šių mokslo metų pavasario semestrą socialinei stipendijai gauti.

Studentas prašymą pildyti turi per Valstybinio studijų fondo interneto puslapį naudojantis Stipendijų ir finansinės paramos studentams informacine sistema. Prašymų pildymo pabaiga - 2018 m. vasario 20 diena.

Socialinės stipendijos dydis - 123,50 eurų.

Socialinė stipendija skiriama studentams, gaunantiems socialinę pašalpą arba turintiems 45 proc. ar mažesnį darbingumo lygį arba tiems, kuriems dar nesukako 26 metai ir jų abu tėvai yra mirę arba studentui iki pilnametystės buvo nustatyta globa (rūpyba).

Informaciją galima rasti adresu www.vsf.lt arba tel. 85 2647153, el. paštu viktorija.vigeliene@vsf.lt.