Verslo vadybos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija „Kokybė su kava“ seminaro svečias – prof. Joshua Onome Imoniana iš Brazilijos Sao Paulo universiteto

2017-02-17
2017 m. vasario 20 d. (pirmadienį), 15 val., SRK-I 704 visus kviečiame į seminarą „Kokybė su kava“. Seminaro svečias prof. Joshua Onome Imoniana iš Brazilijos Sao Paulo universiteto. Profesorius yra aktyvus mokslininkas, todėl seminaro metu ne tik pristatys Sao Paulo universitetą, bet pasidalins gerąja praktika bei atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.

Joshua Onome Imaniana yra audito profesorius, tarptautinių reikalų koordinatorius Sao Paulo Universitete, Brazilijoje. Taip pat profesorius konsultuoja smulkaus ir vidutinio verslo įmones informacinių sistemų audito ir kontrolės klausimais bei dirba apskaitininku Australijos viešosios buhalterijos institute.

Seminaras „Kokybė  su  kava“ ­– tai gerosios patirties sklaida tarp Verslo vadybos fakulteto bendruomenės narių. Seminaro tikslas – pasidalinti gerąja praktika tarp  fakulteto   bendruomenės  narių  studijų kokybės klausimais.