Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Verslo vadybos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Iš daugiau nei 6000 „KINGS“ olimpiados dalyvių apdovanoti geriausieji

Iš daugiau nei 6000 „KINGS“ olimpiados dalyvių apdovanoti geriausieji

2016-12-13
Iš daugiau nei 6000 „KINGS“ olimpiados dalyvių apdovanoti geriausieji
Šį savaitgalį Vilniaus Gedimino technikos universitete vyko tarptautinės Kings olimpiados rudens semestro nugalėtojų apdovanojimų ceremonija. Šį semestrą daugiau nei šeši tūkstančiai mokinių šešiuose Lietuvos miestuose varžėsi matematikos ir anglų kalbos olimpiadose dėl geriausiojo kingsiečio vardo. Iš bendrai 6342 dalyvavusių mokinių, anglų kalbos finale dalyvavo 1103 kingsiečiai, matematikos – 891.

Dalyvaudami Kings olimpiadose moksleiviai įgauna galimybę tapti geriausių Kings mokinių klubo nariais. Kingsietis – naujos kartos moksleivis, tikslingai judantis savo užsibrėžtų tikslų link, smalsus, atviras naujovėms, iššūkiams ir nebijantis išeiti iš savo komforto zonos tam, kad įgytų naujų įgūdžių. Klubo nariais tampa visi mokiniai, kurie patenka ir  sudalyvauja finaliniame etape – šiuo metu yra jau apie tris tūkstančius narių. Iš jų šiemet ceremonijoje buvo apdovanoti 54 geriausieji 2-12 klasių nugalėtojai. Pirmosios vietos nugalėtojai iškovojo planšetinius kompiuterius, antrosios – elektronines skaitykles, trečiosios – išmaniuosius laikrodžius. Nepaisant to, visi Kings klubo nariai bus asmeniškai pasveikinti, kai Kings komanda juos aplankys pavasario semestre ir įteiks kiekvienam padėkas ir sertifikatus pagal olimpiados metu nustatytą žinių ir gebėjimų lygį.

Olimpiadų tikslas – skatinti kitokį, novatoriškesnį, linksmesnį požiūrį į neformalųjį ugdymą, padėti moksleiviams ne tik pagerinti savo akademinius rezultatus, bet ir įgyti pasitikėjimo savo jėgomis, praktinių laiko valdymo įgūdžių, kurie pravers tiek brandos egzaminų metu, tiek tolimesniame akademiniame kelyje. Būtent todėl tiek kvalifikaciniai, tiek finaliniai olimpiados turai vyko ne mokiniams įprastuose vietose – jų mokyklose, o kitoje aplinkoje. Vilniuje antrus metus olimpiada vyksta pas partnerius – Vilniaus Gedimino technikos universitete, Kaune – Vytauto Didžiojo universitete, Klaipėdoje – Socialinių mokslų kolegijoje, Panevėžyje – Panevėžio 5-ojoje gimnazijoje, Šiauliuose – Šiaulių Didžvario gimnazijoje, Mažeikiuose – Mažeikių Kalnėnų pagrindinėje mokykloje. Kaunas šį semestrą buvo aktyviausias – čia dalyvavusių moksleivių skaičius buvo didžiausias visoje Lietuvoje!

Džiaugiamės sėkmingai pasibaigusiu Kings rudens semestru, mokinių pasiekimais ir nuolatine bendruomenės augimu ir pažanga. Didžiuojamės aktyviais, drąsiais bei nuolat tobulėjančiais kingsiečiais!
 
  • Puslapio administratoriai:
  • Indrė Slavinskienė
  • Indrė Radvilaitė
  • Renata Činčikaitė
  • Agnė Vaiciukevičiūtė
  • Akvilė Tuzikaitė
  • Živilė Sadauskaitė
  • Indrė Mitrulevičiūtė
  • Justė Kareivaitė