Verslo vadybos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Indrės Lasionienės paskaita: „GS1 - protingas pasirinkimas logistikai“

Indrės Lasionienės paskaita: „GS1 - protingas pasirinkimas logistikai“

2017-03-14
Indrės Lasionienės paskaita: „GS1 - protingas pasirinkimas logistikai“
Verslo technologijų katedros kvietimu atvyksta GS1 Lithuania projektų vadovė Indrė Lasionienė, kuri š. m. kovo mėn. 15 d. 16:20 val. SRK-I 211 aud. supažindins studentus su GS1 standartų taikymu ir galimybėmis logistikoje.

Asociacija GS1 Lithuania yra tarptautinės GS1 organizacijos, kuri kuria ir vysto standartus pasaulinėms tiekimo grandinėms, atstovė Lietuvoje. GS1 standartai jau daugiau nei 40 metų plačiai naudojami įvairiuose pramonės sektoriuose, mažmeninėje bei didmeninėje prekyboje proce

GS1 Lithuania projektų vadovė Indrė Lasionienė yra sukaupusi įvairiapusę konsultavimo bei projektinių sprendimų taikymo patirtį, susijusią su verslo plėtra, įmonių prekybos ir gamybos palaikymu.

Paskaita skirta norintiems daugiau sužinoti apie pasaulinių GS1 standartų galimybes optimizuojant logistikos procesus, gerąsias praktikas ir konkrečius įgyvendinimo atvejus įvairuose sektoriuose bei jų naudą verslui ir vartotojams.

Moderatorius – verslo technologijų katedros docentė dr. Aurelija Burinskienė.

Kviečiame visus dalyvauti!