Verslo vadybos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija EY skelbia inovatyvių idėjų konkursą „Generating better working energy“

EY skelbia inovatyvių idėjų konkursą „Generating better working energy“

2017-03-08
EY skelbia inovatyvių idėjų konkursą „Generating better working energy“
EY skelbia inovatyvių idėjų konkursą „Generating better working energy“ ir kviečia jame dalyvauti visų trijų Baltijos šalių studentus! Registruokis vienas arba suburk komandą (iki 4 asmenų). Pristatyk savo idėją sukurdamas video filmuką su įžvalgomis, padėsiančiomis tobulinti energetikos sektoriaus politikas, technologijas, paslaugas ir procesų valdymą.

Trys konkurso laimėtojai turės unikalią galimybę sudalyvauti dvidešimtąjį kartą EY organizuojamoje kasmetinėje konferencijoje „Baltic Utilities Conference“ Rygoje ir pristatyti savo idėjas Baltijos šalių energetikos lyderiams! Nepraleisk savo galimybės!

Daugiau informacijos apie konkursą ir jo sąlygas: ey.com/lt/BUC2017

Registracija iki kovo 10 d.