Verslo vadybos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Edmundo Ežerskio paskaita: „Verslo valdymo sistemų įvairovė: tendencijos Lietuvoje ir užsienyje“

2017-03-06
Verslo technologijų katedros kvietimu atvyksta UAB „Alna Business Solutions" Verslo sprendimų centro direktorius Edmundas Ežerskis, kuris š. m. kovo mėn. 10 d. 12:10 val. SRK-I 704 aud. supažindins studentus su verslo valdymo sistemomis.

UAB „Alna Business Solutions" —specializuojasi strateginio planavimo, organizacijų veiklos analizės ir gamybos palaikymo, IT sektoriaus poreikių formavimosi srityse. Įmonė aktyviai dirba su IT sektoriaus ir verslo įmonėmis elektorinių sprendimų pritaikymo rinkai srityje.

UAB „Alna Business Solutions" Verslo sprendimų centro direktorius Edmundas Ežerskis yra sukaupęs įvairiapusę verslo sprendimų taikymo patirtį, susijusią su verslo plėtra, įmonės finansų valdymu, pardavimais ir gamybos palaikymu.

Paskaita asmenims, kurie nori sužinoti apie verslo sprendimų taikymą bei konkrečių pavyzdžių iš dirbančio lūpų.

Moderatorius – Verslo technologijų katedros docentė dr. Aurelija Burinskienė.