Verslo vadybos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Balandžio 5 d. vyks AB „Luminor“ banko E-prekybos skyriaus vadovo Martyno Kvašio vieša paskaita

2018-04-04

Š. m. balandžio mėn. 5 d. 10:20 val. SRK-I 623 Finansų inžinerijos katedros lektorės Raimondos Martinkutės-Kaulienės kvietimu atvyksta AB „Luminor“ banko E-prekybos skyriaus vadovas Martynas Kvašis, kuris supažindins su prekybos finansinėmis priemonėmis ypatumais, atsirandančiomis rizikomis ir kaip jų išvengti.

Martynas Kvašis pradėjo prekiauti finansinių priemonių rinkose būdamas 16 metų. Baigęs mokslus pradėjo dirbti DNB Banko Rinkų departamente, šiuo metu yra atsakingas AB „Luminor“ banke už elektroninę prekybą Baltijos šalyse. Paskaitos metu Martynas pasidalins savo patirtimi, supažindins su svarbiausiomis finansinėmis priemonėmis, investavimo galimybėmis ir būdais, papasakos, kaip užsidirbti pelno, išvengiant rizikos.  Apie tai ir daugiau išgirsite paskaitos metu.

Maloniai kviečiame dėstytojus ir studentus atvykti į paskaitą!

Paskaitos moderatorius – dr. R. Martinkutė-Kaulienė.