Verslo vadybos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Š. m. balandžio 18 d. vyks MAXIMA LT Personalo departamento direktorės Margaritos Plešakienės vieša paskaita

2018-04-16
Balandžio 18 d. 10:20 val. SRK-I 624 aud. vyks MAXIMA LT Personalo departamento direktorės Margaritos Plešakienės vieša paskaita (+„workshop“) „ŠIUOLAIKINIAI PERSONALO VALDYMO IŠŠŪKIAI: DARBUOTOJŲ ĮGALINIMAS IR MOTYVAVIMAS”.

Vadybos katedros lektorės dr. Liudmilos Lobanovos kvietimu atvyksta UAB Maxima LT Personalo departamento direktorė Margarita Plešakienė. Su kokiais pagrindiniais iššūkiais susidūrė Margarita, ir kas svarbiausia, dirbant su žmonėmis, išgirsite paskaitos metu.

Dirbti Margarita pradėjo dar studijuodama universitete, antrame kurse. Įsidarbinusi kaip pardavimų salono darbuotoja telekomunikacijos bendrovėje, ji žingsnis po žingsnio kopė profesinės karjeros laiptais ir tapo „Lintel” personalo vadove, vėliau dirbo personalo vadove kitose didelėse bendrovėse – „Eurovaistinė” ir „Euroapotheca”, o 2017 m. buvo pakviesta vadovauti MAXIMA LT, personalo departamentui.

Maloniai kviečiame studentus ir dėstytojus atvykti į paskaitą!

Paskaitos moderatorė – dr. L. Lobanova.