Verslo vadybos fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Jaunųjų mokslininkų konferencija  „Verslas XXI amžiuje“

Jaunųjų mokslininkų konferencija  „Verslas XXI amžiuje“

2018-02-13
 Jaunųjų mokslininkų konferencija  „Verslas XXI amžiuje“
Š. m. vasario 8 d. Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Verslo vadybos fakultete vyko 21-oji ciklo „Mokslas – Lietuvos ateitis“ jaunųjų mokslininkų konferencija  „Verslas XXI amžiuje“. Konferencijoje dalyvavo apie 120 svečių, 76 skaitė pranešimus. Konferencijos plenariniame posėdyje pranešimus skaitė ir patirtimi dalinosi:
  • Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungos pirmininkė dr. Milena Medineckienė. Pranešėja pasakojo apie doktorantūros studijas Lietuvoje ir Švedijoje.
  • „Danske Bank“ Finansų rinkų departamento vyresnioji skyriaus vadovė Lina Pivoriūtė-Palubinksienė. Pranešėja pasidalino atlikto tyrimo, kurio tikslas buvo identifikuoti pagrindines problemas ir iššūkius, su kuriais susiduria Y karta darbe, rezultatais.
  • „PaySera“ komunikacijos vadovas Vytautas Urbonas. Pranešėjas papasakojo kokių pokyčių, susijusių su mobiliaisiais mokėjimais, mes galime tikėtis artimiausioje ateityje.
Po plenarinio posėdžio vyko darbas sekcijose, kuriose VGTU ir kitų aukštųjų mokslo institucijų bakalaurantai, magistrantai, doktorantai ir kiti jaunieji mokslininkai nagrinėjo problemas, aktualias verslo, vadybos ir ekonomikos mokslams. Pranešimai buvo skaityti keturiose sekcijose:
  • Ekonomikos darni plėtra
  • Šiuolaikinio verslo aktualijos
  • Marketingo teorijos ir aktualijos
  • Finansų valdymas
Kaip jau buvo minėta, Jaunųjų mokslininkų konferenciją Verslo vadybos fakultetas organizuoja jau 21 kartą, kas parodo jaunų žmonių susidomėjimą mokslu ir norą prie jo prisidėti.